Головна

Про компанію

Галузі практики

+38 (067) 533 43 55

+38 (044) 209 86 85

ПРО КОМПАНIЮ

Юридична практика «Мельничук & Партнери» - це унікальний проект, який об’єднує найкращі світові традиції консалтингу та сучасні тенденції юридичного бізнесу.

 

Фахівці Юридичної практики «Мельничук & Партнери» з радістю стануть Вашим юридичним радником.

 

Ми пропонуємо стратегічний підхід до вирішення ситуацій юридичного характеру, тому у своїх працівниках цінимо перш за все професіоналізм та здатність мислити глобально.

 

Ми не ставимо за мету отримати з клієнта надприбуток, оскільки для нас важлива непохитна ділова репутація, у зв’язку з чим, кожний член команди Юридичної практики «Мельничук & Партнери» працює з клієнтом виключно на умовах індивідуального підходу і зробить все, щоб клієнт залишився задоволений не лише якістю наданої послуги, а й спільно проведеним часом.

Юридична практика «Мельничук & Партнери» об’єднала в собі адвокатів та правників з різноманітним досвідом та чіткою громадською позицією вираженою у наданні первинної та вторинної безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим соціальним групам населення.

 

Ми дбаємо про кваліфікацію наших юристів, тому готові навчити та дати старт молодим правникам, створивши з них справжніх сучасних професіоналів та цінних структурних одиниць нашого колективу.

 

Разом з Вами ми досягаємо успіху !

Copyright 2015

Юридична практика «Мельничук & Партнери»